Wyjazdy survivalowe wymagają rozmaitego osprzętu, który pozwoli przetrwać w dziczy bez większych problemów. Co przyda się podczas takiego wypadu?

Plecak taktyczny

Trudno wyobrazić sobie bardziej podstawowy sprzęt od plecaka. Odpowiedni do survivalu egzemplarz powinien być nie tylko pakowny, ale również dobrze przemyślany. Duża ilość przegródek pozwoli wygodnie oddzielić od siebie poszczególne przedmioty, tym samym tworząc w plecaku strefy na rzeczy mokre, suche, spożywcze i wiele innych. Aby mógł przetrwać ciężkie, leśne warunki, plecak musi być wykonany z wysokiej klasy materiałów. Wodoodporny i wytrzymały, powinien solidnie służyć przez wiele wypraw. Wielu osobom taki sprzęt prawdopodobnie kojarzy się z bardzo dużymi kosztami, jednak tak nie musi być.  Polska firma Dominator, zajmująca się tworzeniem wysokiej klasy sprzętów militarnych oraz survivalowych, oferuje doskonałej jakości plecaki w przystępnej cenie. Kupując ich produkty, można nie tylko zapewnić sobie świetny osprzęt na wyprawy, ale również wesprzeć polską gospodarkę. W ofercie sklepu www.zielonysklep.pl można znaleźć wiele plecaków tej firmy, a ich ceny z pewnością zaskoczą niejednego.

Noże składane

Ratownicze, motylkowe lub inne rodzaje składanych noży – są także niezbędnym osprzętem na każdej wyprawie. Bez dobrej klasy noża nie da się dociąć materiałów i ogólnie poradzić sobie w gąszczu podczas wyprawy survivalowej. Polska marka oferuje wiele składanych noży, które są każdorazowo tworzone z doskonałej jakości materiałów. To zapewnia ich wysoką trwałość, a także dużą skuteczność. Dzięki idealnemu kompromisowi między korzystną ceną a doskonałą jakością, noże te są odpowiednie dla każdej kieszeni. Sprawdzą się zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z survivalem jak i dla tych, którzy są doświadczeni w tej dziedzinie. Niejeden wielbiciel wypraw survivalowych cieszy się od lat sprzętem tej marki, który nie kosztuje wiele, a jednocześnie jest bardzo trwały, wytrzymały oraz wysoce skuteczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here