Imprezy integracyjne dla firm cieszą się coraz większym powodzeniem. Jest to pewnego rodzaju inwestycja pracodawcy w zespół, który zatrudnia i jego efektywność.

Wzmocnienie nieformalnych relacji między pracownikami, rozwija ich umiejętność współpracy oraz niezwykle korzystnie wpływa na atmosferę jaką będą tworzyć na co dzień. Tym, co jest najbardziej istotne w organizowaniu dobrej imprezy integracyjnej jest jej atrakcyjność. Żadnych korzyści nie przyniesie nudne spotkanie, które będzie postrzegane jako kolejny obowiązek służbowy.

Pomysły na imprezę integracyjną

  • piknik rodzinny – to doskonała okazja na to, by pracownicy mogli poznać wzajemnie swoje rodziny. Z takiego rodzaju rekreacji chętnie skorzystają wszyscy ci, którzy cenią sobie czas z bliskimi i niechętnie spędzają weekendy bez nich. Należy dobrze zaplanować atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Pamiętajmy, że zadowolone pociechy, to szczęśliwi rodzice.
  • impreza integracyjna nad jeziorem – ten rodzaj imprezy niesie szeroki wachlarz możliwości. W grę wchodzą sporty wodne, gry zespołowe (np. wyścigi żaglówek, spływ kajakami), podchody, ognisko i inne aktywności na świeżym powietrzu. Jest to świetny sposób na spędzenie czasu na łonie natury, na co mieszkańcy dużych miast zbyt rzadko sobie pozwalają.
  • gra miejska – to wspaniała zabawa na wiele godzin. Rozwija koncentrację, spostrzegawczość, a także współdziałanie z innymi. Istnieje wiele opcji rozgrywek, podstawą jest wybranie dobrego leśnego terenu.
  • połączenie rozrywki z konferencją lub szkoleniem, czyli przyjemnego z pożytecznym – znajdź centrum konferencyjno – rekreacyjne, które pozwoli Ci na zaplanowanie pracownikom szkolenia, a wieczorem wypoczynku i zabawy. Spraw, że wyjazd służbowy na szkolenie, nie będzie wyłącznie obowiązkiem.

Gdzie zorganizować integrację?

Najlepiej sprawdzają się miejsca z dala od miasta, zaciszne, pełne zieleni. Warto też skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą w opracowaniu szczegółów całej imprezy. Wzięcie wszystkiego na własne barki, to tylko pozorne oszczędności, szczególnie, że gdy coś się nie uda, wyjazd może odnieść odwrotny skutek i zniechęcić pracowników do innych tego typu imprez. Doskonałym miejscem, z profesjonalnymi usługami jest centrum konferencyjne pod Warszawą, w którym istnieje możliwość skorzystania z sal szkoleniowych, a także hotelu, restauracji i wielu atrakcji. Ofertę dla biznesu Centrum MOLO znajdziesz na stronie https://centrummolo.pl/. 10 lat doświadczenia w branży sprawia, że to centrum szkoleniowo konferencyjne zapewnia usługi na najwyższym poziomie i w atrakcyjnych cenach.

Zadbaj o swoich pracowników, pokaż im, że ich doceniasz i są dla Ciebie ważni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here