Rejsy wycieczkowe, odbywane po ciepłych morzach wielkimi statkami jak ze snu to coraz realniejszy sposób na spędzenie urlopu. Świetna zabawa, przybijanie do wielu portów, szalone noce i niezapomniane widoki… co sprawia, że rejsy stają się coraz popularniejsze i czy nie jest to zbyt droga atrakcja dla przeciętnego Polaka?

[Intensywne zwiedzanie]

Podczas jednego rejsu przybija się do portów wielokrotnie. Statek pokonuje długie odcinki drogi nocą, gdy pasażerowie śpią lub świetnie się bawią. Za dnia można znów stanąć na stałym lądzie, żeby wybrać się na wycieczkę fakultatywną i choćby powierzchownie dotknąć aktualnie odwiedzanego państwa, poprzez zobaczenie kilku zabytków czy obiektów. A państw podczas rejsu odwiedza się co najmniej kilka. Jakie trasy należą do najpopularniejszych? To nadal Morze Śródziemne lub Karaiby, lecz coraz częściej urlopowicze pływają także po zimnych, północnych morzach. Można także zdecydować się na długi rejs jedną z niesamowitych, największych rzek świata, na przykład Amazonką.

[Magiczne chwile na pokładzie]

Opowiadając o rejsach wycieczkowych, coraz bardziej dostępnych dla przeciętnego człowieka, nie sposób nie wspomnieć o statku. A jest to statek wyjątkowy – pływający, luksusowy kurort. Aktywni znajdą tam baseny, zajęcia fitness, siłownie, warsztaty i spotkania. Ci, którzy wolą statyczny relaks – leżaki, dobrze zaopatrzone bary i słońce. Dzieci będą pod opieką animatorów, a rodzice znajdą chwilę wytchnienia. Nocą na pokładzie zaczyna się huczna zabawa aż do rana, gra lokalna muzyka, serwowane są wymyśle dania z całego świata, niespotykane drinki. Rejs wycieczkowy jest feerią wrażeń, których nie da się łatwo zapomnieć.

Statki wycieczkowe oferują gościom kajuty wewnętrzne i zewnętrzne. Każda ma osobną łazienkę i WC, jest wygodnie wyposażona, a obsługa statku dba, by pasażerom niczego nie zabrakło. Warto choć raz pozwolić sobie na takie wakacje. Coraz częściej opłacenie ich znajduje się w zasięgu osób, które nie zarabiają kroci. Wystarczy odpowiednio wcześnie zaplanować rejs.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here