Jak przebiega proces otrzymania pożyczki online?

0
1995

Aby uzyskać mikrokredyt, od klienta wymaga się pełnolecia, posiadania obywatelstwa polskiego, paszport, numer NIP, numer komórki. Kredytobiorca z niekorzystną historią kredytową nie tylko dostanie pożyczkę, ale również poprawi historię kredytową poprzez zdyscyplinowaną spłatę zadłużenia.

W zaciągnięciu pożyczki za pomocą firmy pożyczkowej jest kilka minusów: niewielka kwota kredytu, która z reguły nie przekracza 10 tysięcy złotych i wysokie oprocentowanie, dzięki czemu firma jest reasekurowana od pozbawionych skrupułów kredytobiorców, którzy mogą nie spłacić pożyczki. Jednak z tego powodu, że pożyczka jest wydawana na krótki czas (zwykle nie więcej niż miesiąc), odsetki są znacznie wyższe od bankowych

Podczas udzielania pożyczki należy wybrać, zarejestrować się na stronie i wypełnić formularz, w którym określa się imię, nazwisko, wiek klienta, jego dane paszportowe, a także numer karty bankowej, na które zostaną przekazane środki. W procesie wypełniania trzeba dokładnie wprowadzić dane osobowe, aby zapobiec przypadkowemu błędowi, zwłaszcza w danych paszportowych, numerze NIP, numerze telefonu oraz mailu (są one wymagane dla zakończenia procesu rejestracji w serwisie).

Cały proces otrzymania pożyczki online ma kilka etapów:

  1. Należy wejść na stronę firmy pożyczkowej i na stronie głównej wybrać kwotę pożyczki, jak również okres kredytowania;
  2. wypełnić formularz;
  3. uzyskać decyzję kredytową;

Jeśli odpowiedź jest pozytywna, zawrzeć umowę elektronicznie, po tym pieniądze natychmiast trafią na kartę, której numer został podany w formularzu.

 Przewagi pożyczek od firm pożyczkowych

 Oferty pożyczkowe od firm pożyczkowych mają kilka zalet:

  • Nie potrzebne są zastawy oraz poręczyciele.
  • Nie jest ważne, w jakim celu bierze się pożyczkę.
  • Klient wybiera sposób spłaty zadłużenia.
  • Nie trzeba przepłacać kosztem dodatkowych prowizji i płatności.

Teraz już wiesz, jak uzyskać pożyczkę i możesz to zrobić na stronach firm pozabankowych. Aby wybrać wiarygodną pożyczkę, stworzyliśmy ranking pożyczek. Przyjdź i wybierz spośród sprawdzonych firm!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here