Zima to doskonały czas, żeby zacząć planować swój letni urlop. Nie jesteście fanami wielogodzinnego leżenia „plackiem” na plaży z drinkiem w dłoni? Podczas swoich wymarzonych wczasów chcecie poznać jak najwięcej miejsc, zasmakować lokalnej kuchni i poczuć prawdziwą, lokalną atmosferę? Mamy dla was idealne rozwiązanie, dzięki któremu zyskacie większą swobodę i mobilność, niż jeśli zdecydujecie się na wakacje stacjonarne.

Wakacje inne niż wszystkie

Wszystkim miłośnikom pięknych plaż, bujnej roślinności, historycznych zabytków, interesującej architektury oraz lazurowej wody polecamy czarter jachtów Chorwacja. Ogromnym plusem czarteru jest fakt, że można zaplanować urlop w większym gronie – zaproszenie znajomych do wspólnego spędzenia wakacji nie stanowi problemu, ponieważ jachty mogą pomieścić nawet do kilkunastu osób. Ten niekonwencjonalny sposób spędzenia wyczekiwanych dni wolnych idealnie sprawdzi się w przypadku ludzi, którzy cenią sobie aktywność na świeżym powietrzu, zapierające dech w piersiach widoki oraz wolność. Czarter jachtu pozwala załodze na dostosowanie punktów wycieczki do własnych oczekiwań. Jakieś miejsce szczególnie przypadło Wam do gustu? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście spędzili w nim kilka godzin dłużej! Żeglowanie jest równoznaczne z ciągłym poznawaniem nowych, cudownych miejsc…

Dlaczego Chorwacja to doskonałe miejsce na wypoczynek?

Chorwacja jest istnym rajem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych żeglarzy. Wspaniała pogoda, nieskazitelne niebo oraz przejrzyste, czyste morze sprawiają, że miejsce to zachwyca. Zaletą jest, że sezon żeglarski w Chorwacji jest niezwykle długi – najpopularniejszym terminem jest okres od kwietnia do października. Nadmorskie mariny są bardzo dobrze przystosowane do odwiedzających ich turystów – żeglarze mają w nich dostęp do prądu, wody i łazienek. W nadmorskich miejscowościach można skosztować lokalnej kuchni oraz podziwiać wyjątkową architekturę i widoki. Osoby, które pragną zwiedzić interior mogą wypożyczyć samochód w pobliskich wypożyczalniach. Chorwacja gwarantuje „pełen pakiet” – każdy znajdzie w niej coś, w czym się zakocha.

Od czego zacząć planowanie?

Jeśli z dużym wyprzedzeniem znamy terminy urlopów całej załogi to warto rozejrzeć się za ofertami first minute. Pozwoli to zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent ceny. Gdy decydujemy się zarezerwować jacht kilka miesięcy wcześniej, mamy do dyspozycji zdecydowanie więcej ofert, co jest dużym plusem. Wszystko można zrobić za pośrednictwem Internetu, co znacząco ułatwia i przyspiesza cały proces.

Nie ma jednego, identycznego dla wszystkich idealnego sposobu na spędzenie urlopu, ale czarter jachtu zdecydowanie pozwala dopasować wypoczynek własnych, indywidualnych potrzeb. Dzięki temu urlop w Chorwacji będzie spełnieniem waszych marzeń – połączeniem wolności i swobody z mobilnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here