Zabawa nie jest dziś przeznaczona tylko dla dzieci. Przeciwnie – powstaje coraz więcej parków i atrakcji, które przyciągają nawet starszych, głodnych zabaw ludzi – w różnym wieku, choć przeważnie są to młode osoby, do 30-tego roku życia.

Przedstawiamy najciekawsze Parki rozrywki w Polsce:

Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie. To najstarszy i największy tego typu obiektów naszym kraju. Atrakcji tutaj nie brakuje, ani dla małych dzieci, ani tym bardziej dla dorosłych. Zabawa na cały dzień. Można poskakać na ogromnych, dmuchanych zamkach, pojeździć autkami, na ogromnej karuzeli… Możecie mieć pewność ze skoki adrenaliny będą naprawdę znaczne. Na terenie parku możecie również coś zjeść i odpocząć. Warto wspomnieć, że niedaleko parku znajduje się przepiękne zoo.

Energylandia w Zatorze – powstała zaledwie 2 lata temu, bo w 2016 roku, a przyciąga każdego dnia tysiące głodnych atrakcji fanów karuzel, kolejek, diabelskich młynów… 60 atrakcji na terenie całego parku – podzielone zostało na strefy – dla dzieci, dla całej rodziny i dla tych, którzy pragną naprawdę ekstremalnej, szybkiej jazdy – niech nawet nie wchodzi tam ten, któremu niedobrze od samego patrzenia 😉

Park Miniatur w Inwałdzie, jeśli chcesz zobaczyć najsłynniejsze budowle z Polski jak i całego świata, a to wszystko jednego dnia… To miejsce jest właśnie dla Ciebie. Dla miłośników wrażeń jest tutaj jeszcze wesołe miasteczko, kino 5D, prawdziwy labirynt – na pewno nie będziecie się tutaj nudzić!

Jura Park w Krasiejowie. to największy w Europie park dinozaurów, których w Polsce nie brakuje, jednak ten należy do najchętniej odwiedzanych i to nie tylko przez samych Polaków. Ponad 200 (NATURALNEJ WIELKOŚCI!) rekonstrukcji dinozaurów. Warto również wspomnieć o tym, że JuraPark w Krasiejowie, jako jedyny na całym świecie, postawiony jest nad czynnym stanowiskiem paleontologicznym.

Nie można pominąć w tym spisie Łódzkiego Parku Rozrywki. To drugie pod względem wielkości wesołe miasteczko w naszym kraju. Oferuje ponad 30 atrakcji zarówno dla małych jak i dużych fanów kolejek, karuzeli i innych zabaw. Nam najbardziej podoba się w nim Zamek Strachu, którego wnętrze często jest aktualizowane.

To w tych parkach najchętniej bawią się Polacy i turyści z całego świata!

Nie ma opcji, żeby nudzić się w naszym kraju. Zarówno małe dzieci jak i dorosłe osoby, czasami potrzebują szaleństw. Nasze Polskie Parki rozrywki w stu procentach spełnią wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here