Sylwestra do tej pory spędzałem w akademiku. To miała być pierwsza tego typu impreza w następnym etapie. Razem z kumplem nie wiedzieliśmy, gdzie spędzić ostatnią noc w roku. Stara paczka przyjaciół ze studiów porozjeżdżała się po całej Polsce, a nawet i po świecie. Postanowiliśmy, że wyjedziemy razem na Sylwestra do Muszyny.

Alpina Sport Sylwester. Dlaczego polecam?

Na forum imprezy sylwestrowej, sądząc po wpisach, ludziom impreza się podobała, opinie są pozytywne. Współuczestnicy najbardziej chwalili sobie przyjazną atmosferę, smaczne jedzenie i uroki okolicy. W tych kwestiach jesteśmy zgodni. Zarówno ja, jak i mój kumpel byliśmy mile zaskoczeni, gdy w ośrodku przywitał nas gospodarz ubrany w tradycyjny strój. Fajny poczęstunek wprowadził nas w okoliczne klimaty, podobnie jak kieliszek mocnej jak diabli śliwowicy. Już robiło się ciekawie, a to był dopiero początek. Na gości czekała siłownia, kawiarnia i niedaleko położony stok narciarski. Przed nami był też Sylwester.

W niedzielę wieczór ubraliśmy się trochę bardziej elegancko i ruszyliśmy z kumplem na odbywającą się na miejscu imprezę sylwestrową. Czekała tu na nas świetna wyżerka – 5 gorących dań, przystawki, fajne wędliny, oscypek, barszcz z pasztecikami. Nie zabrakło też alkoholu i szampana o północy.  Z resztą w sumie nie było czasu na picie, bo na parkiecie udało nam się poznać dwie sympatyczne siostry z Warmii. Dzięki nim, mieliśmy z kim się bawić przez całą noc. Muzykę zapuszczał DJ. Wytrzymaliśmy do jakiejś 2.30 w nocy, a potem poszliśmy spać do pokoju.

To był świetny początek ciekawych znajomości

Na drugi dzień wybraliśmy się z dziewczynami na siłownię, a potem na spacer po okolicy. Fajną opcją wprowadzoną przez ośrodek był zupełnie darmowy dowóz i przywóz swoich gości na stok narciarski, na Szczawnik. Stok był bardzo blisko – po kwadransie byliśmy na miejscu. Jak się okazało, dziewczyny znacznie lepiej radziły sobie na nartach niż my. Ale i tak śmiechu było co niemiara. Mamy namiary na dziewczyny, więc na pewno będziemy się jeszcze z nimi kontaktować. Kto wie, może za rok spotkamy się znowu w tym samym miejscu?

Prócz Sylwestra w Alpina Sport organizowane są obozy letnie – tenisowe i przygodowe „adrenalina”, zimowe – narciarskie i snowboardowe oraz zielone szkoły. Z tego co wiem o szczegółach można się dowiedzieć na stronie https://www.alpinasport.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here