Chcesz, aby Twoje auto było skutecznie osłonięte od deszczu, śniegu i ptasich odchodów? Pragniesz zabezpieczyć je przed dewastacją, bądź kradzieżą? Pomyśl o garażu blaszanym – ma on liczne zalety, z którymi warto się zapoznać.

Garaż blaszany – poznaj jego zalety!

  • Miejsce – zacznijmy od samego miejsca, w którym stanie garaż. A może stanąć praktycznie na każdym płaskim terenie. Nie potrzebne są żadne prace ziemne, ani rozkopywanie gruntu – wystarczy wylewka betonowa lub jeszcze prostsze rozwiązanie – płyty betonowe w odpowiednich rozmiarach. Umożliwiają nie tylko szybkie postawienie garażu, ale jeśli zdecydujesz się go przenieść, zabierasz również płyty i używasz ich w innym miejscu.
  • Cena – garaże blaszane są zdecydowanie tańsze od murowanych czy drewniano-murowanych, a ich ceny zaczynają się już od 1000-1200 złotych! Na wysokość kosztu wpływ ma jakość blachy, cynkowanie, rodzaj bramy, ew. ocieplenie, a także kolor. Na pewno znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania i nie będzie kosztować majątku!
  • Szybki montaż – garaże blaszane można montować samodzielnie, do tego jednak potrzebne są specjalistyczne narzędzia. Lepszym rozwiązaniem jest zakup gotowego – ponieważ blacha nie jest ciężka, więc można w łatwy sposób przetransportować go z miejsca zakupu w docelowe.

A może garaż blaszany Premium?

Jeśli chcesz kupić garaż blaszany, który posłuży przez lata, pomyśl o propozycji wyspecjalizowanej w tego typu konstrukcjach firmy CGT. Propozycją tą jest garaż klasy Premium. Czym różni się od standardowego? Cechuje go lepsza funkcjonalność oraz estetyka w stosunku do standardowych garaży blaszanych. Garaże Premium wykonane są z blach drewnopodobnych, wyposażone w nity o dopasowanym kolorze RAL, a także zamki ryglujące z klamką oraz wkładką patentową. Garaż Premium wykonywany jest również z profili zamkniętych, które znacznie wzmacniają całą konstrukcję oraz ułatwiają ocieplenie. Może być ono dokonane zarówno we wnętrzu, jak i za pomocą styropianu na zewnątrz – może wówczas imitować ściany murowane.

Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujesz, pamiętaj, aby przed postawieniem garażu uzyskać na to urzędową zgodę. Jeśli to tym zapomnisz, możesz narazić się na zapłacenie kary, a jeżeli po tym nadal nie złożysz wniosku na wydanie zgody – może dojść nawet do demontażu garażu przez służby miejskie. Jeśli jednak masz zgodę i nie wiesz jeszcze, na jaki model się zdecydować, odwiedź stronę  cgt.com.pl i wybierz taki garaż, który będzie Ci najbardziej pasować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here