Wybór zawodu jest dla nastoletniego człowieka nie lada wyzwaniem. Ciężko jest samemu dokładnie określić, co chce się robić i co równocześnie sprawi, że nie będziemy musieli martwić się miesięcznymi zarobkami. Uczelnie w Polsce oferują wiele form kształcenia, z różnych dziedzin i na różnych kierunkach. Z tej ogromnej puli każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Jednak, co tak naprawdę jest najbardziej korzystne?

Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę przedsiębiorstw rośnie zainteresowanie na usługi z zakresu finansów. Warto więc, w tym przypadku postawić na studia na kierunku finanse i rachunkowość, które pomogą Ci nabyć umiejętności z zakresu kształcenia w zawodzie księgowego, analityka czy controllera. Co więcej będziesz mógł także zostać profesjonalnym doradcą podatkowym czy zajmować się przygotowaniem ubezpieczeń. Zarobki w tych zawodach plasują się znacznie wyżej niż najniższa krajowa, a dodatkowo otwierają możliwość prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. A przecież to właśnie od tego i od wolności w przyszłości są wybierane przez licealistów studia wyższe.

Finanse i rachunkowość studia Gdańsk to kierunek, który znajduje się na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w całej Polsce. Kierunek posiada akredytację ACCA czyli organizację zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. To u nas, szybko i w przejrzysty sposób nabędziesz wiedzę, która potrzebna będzie Ci do rozwoju Twojej przyszłej kariery zawodowej. Nie stanie się dla Ciebie straszne otwarcie własnego biura rachunkowego czy przedsiębiorstwa, w którym ze spokojem poprowadzisz księgowość. Nasi pracownicy to wybitni specjaliście, którzy pokierują Cię i doradzą kiedy tylko będzie trzeba.

Łączymy teorię z praktyką, bo wiemy że tylko jedno z drugim pozwala Ci na szybsze i efektywniejsze realizowanie marzeń i przystosowanie do trybu, który istnieje w prawdziwej pracy. Sprawdź dokładnie opis kierunku na stronie ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/ i zmień swoje życie już teraz wybierając zawód przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here