Na forum imprezy sylwestrowej (Alpina Sport forum) natrafiliśmy na szereg dobrych opinii. Postanowiliśmy się więc też podzielić naszą relacją z zabawy. Pokażemy, co wprawiło nas w zachwyt i sprawiło, że zapamiętamy tego Sylwestra na dłużej.

Nasze wrażenia z pobytu w Alpina Sport w Muszynie

Przyzwoity standard w ośrodku, odpowiedni stosunek jakości do ceny, miła i bardzo pomocna obsługa – tak w wielkim skrócie możemy podsumować nasz pobyt w Alpina Sport – Muszyna. Wszystkie potrzebne sprzęty były na miejscu. Bardzo miły pokój, dobrze wyposażony i czysty. Generalnie było schludnie i wygodnie. Może bez większych luksusów, ale wystarczająco jak na nasze potrzeby.

Do dyspozycji gości była kawa i herbata w nieograniczonych ilościach. Mogliśmy skorzystać też z sauny i siłowni. Głównie byliśmy nastawieni na wyjazd na stok narciarski, którym dojeżdżaliśmy w wygodny sposób busem, który odjeżdżał spod parkingu co 15 minut. To była bardzo wygodna opcja, za którą chcemy podziękować. Zaoszczędziliśmy w ten sposób czas i nie musieliśmy martwić się, jak dojedziemy na miejsce i gdzie pod stokiem pozostawimy auto. Na plus zasługuje też przyjemna kawiarenka na terenie ośrodka.

Alpina Sport Sylwester – jak przebiegał i do której trwała zabawa?

Sylwester rozpoczął się od powitania nas przez obsługę i wskazania określonych miejsc przy stole. Tu już czekała na nas niemała wyżerka – aż 5 ciepłych potraw, wszelkiej maści przekąski i domowej roboty ciasta. Nie zabrakło też alkoholu, szampana i regionalnych przysmaków oraz oczywiście pasztecików z barszczem. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani przez obsługę. O północy wyszliśmy na dwór wypuścić do nieba lampiony. To był wspaniały moment. Trochę też pobawiliśmy się na parkiecie przy rytmach puszczanych przez didżeja. Smaczne posiłki były serwowane w czasie Sylwestra aż do godziny 3 nad ranem.

Teren bezpieczny dla dzieci, szereg atrakcji dla pociech w trakcie samego Sylwestra. Dzieciaki  miały własny Kinderbal ze swoją animatorką.

Dlaczego warto było przyjechać do Muszyny?

Na uwagę zasługuje przepiękna okolica, o czym mogliśmy się przekonać już następnego dnia, robiąc sobie wyprawę po Muszynie. Niewielkie miasteczko, cicha i spokojna okolica. Zachwycił nas też kulig zakończony ogniskiem i kiełbaskami.

Oprócz Sylwestra w Alpina Sport organizowane są obozy letnie i zimowe dla dzieciaków. Oferta jest zamieszczona na tej stronie https://www.alpinasport.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here