Jak zorganizować cudowny, niezapomniany i przede wszystkim beztroski pobyt w Krakowie? Od czego zacząć? Odpowiedź brzmi: od wizyty na portalu Kraków Zwiedzanie! W naszym serwisie znajdą Państwo ofertę najlepszych przewodników po Krakowie z możliwością natychmiastowej rezerwacji zwiedzania. Zanim zdecydujecie się na zabukowanie wycieczki możecie wybrać jedną z ponad 20 proponowanych tras w Krakowie i okolicach, a także zapoznać się z profilami naszych przewodników! Chcielibyście Państwo wiedzieć więcej na temat zabytków, muzeów i innych atrakcji Krakowa? Zajrzyjcie koniecznie do zakładki Krakowpedia, w której znajdziecie mnóstwo artykułów poświęconych najciekawszym obiektom i historii Krakowa, piękne fotogalerie i pomocne porady dla tursytów.

Przewodnicy z Kraków Zwiedzanie

Dlaczego nasi przewodnicy są wyjątkowi? Zebraliśmy grupę ludzi, których łączy wspólna pasja odkrywania, miłość do miasta i historii, szalone poczucie humoru i ogromna otwartość na innych. Postawiliśmy na osoby doskonale przygotowane merytorycznie, najlepiej oceniane przez turystów w różnym wieku i obdarzone talentem do snucia pasjonujących opowieści. Dzięki temu udało nam się zbudować przewodnicki dream team! Możemy Państwu zaoferować zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem w j. polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, szwedzkim, włoskim, francuskim i hiszpańskim. Jeśli zajrzycie Państwo do Portfolio biura (na naszej stronie bez trudu znajdziecie stosowną zakładkę) przekonacie się, że poznawanie miasta z przewodnikami z Kraków Zwiedzanie to świetne rozwiązanie dla wycieczek szkolnych, firmowych, pielgrzymek, a także turystów indywidualnych, w tym rodzin z dziećmi i grup przyjaciół. To nam powierza się najbardziej prestiżowe zadania. Wprawdzie nie obsługiwaliśmy angielskiej królowej, ale angielską reprezentację w piłce nożnej i przedstawicieli brytyjskiej Izby Gmin owszem! Jesteśmy z tego dumni, ale tak naprawdę spotkanie z każdym zwiedzającym jest dla nas bardzo ważne i każdego traktujemy jak lorda!

Ogromną zaletą naszych przewodników po Krakowie jest również otwartość na wszelkie wyzwania! Nie boimy się wycieczek rowerowych, wypraw meleksem, dorożką czy segwayem. W naszej ofercie znajdą Państwo również propozycję na bardzo specjalne okazje – zwiedzanie Krakowa PartyBusem.

Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat uprawnień i kompetencji każdego przewodnika po Krakowie, a także ich prywatnych pasji!

Przewodnik po Krakowie – Co możemy Państwu zaoferować i ile to kosztuje?

Cena zwiedzania Krakowa z przewodnikiem wynosi od 150 zł od grupy. Jest to cena podstawowa za dwugodzinną wycieczkę. Jeśli rezerwują Państwo dłuższe zwiedzanie, cena rośnie, ale zawsze jest znana z góry. Wszystkie szczegóły znajdziecie w naszym Cenniku. Turyści, którzy decydują się na nasze usługi, mogą liczyć na wszelką bezpłatną pomoc w kwestiach związanych z organizacją pobytu. Działamy na krakowskim rynku usług turystycznych od bardzo dawna i czujemy się tu jak ryby w wodzie. Chętnie pomożemy w rezerwacji idealnego dla Państwa noclegu, posiłków na trasie zwiedzania, transportu, biletów wstępu. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo skorzystać ze specjalnych, promocyjnych pakietów obiadowych w znakomitych krakowskich restauracjach, w cenie od 16 zł za dwudaniowy obiad.

Zwiedzanie Krakowa – dokąd mogą Państwa zabrać nasi przewodnicy?

Możemy Państwa zaprosić do każdego zakątka Krakowa. Wśród naszych propozycji znajdziecie trasy niezwykłych spacerów po Starym Mieście, Wzgórzu Wawelskim, Kazimierzu, Podgórzu i innych rejonach miasta. Mamy również uprawnienia do oprowadzania po muzeach, w tym Podziemiach Rynku i Fabryce Schindlera. Chętnie podejmujemy się wycieczek tematycznych – zapraszamy na zwiedzanie Krakowa m. in. śladami Jana Pawła II, krakowskich sanktuariów, kultury żydowskiej, szlakiem najwspanialszych witraży młodopolskich czy Street-Artu. Przygotowaliśmy specjalną propozycję dla najmłodszych – magiczną wycieczkę zatytułowaną Tradycje i legendy. Nasi przewodnicy nie obawiają się dłuższych wypraw! Organizujemy zwiedzanie Nowej Huty, opactwa Benedyktynów w Tyńcu, Kopalni Soli w Wieliczce, Ojcowskiego Parku Narodowego, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Muzeum Auschwitz-Birkenau. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here