Podobnie jak w modzie, także w branży zegarkowej powstają nowe trendy. Rok 2017 był dobrym czasem dla zegarków męskich. Na rynku pojawiło się wiele ciekawych modeli w odcieniach kobaltu, czy niesamowite zegarki hybrydowe. Równolegle rozwijały się też uwielbiane nurty outdoorowe i militarne oraz styl retro, które chcemy przybliżyć w tym artykule. Z pomocą znawców z autoryzowanego sklepu ZEGAREK.NET udało nam się stworzyć zestawienie kilku najciekawszych zegarków męskich, które śmiało można określić jako „outdoorowe retro oprawione militarną zielenią”.

Zegarek męski Festina Retro F6859-1
To właśnie zieleń przemycona na parcianym pasku zegarka sprawiła, że znalazł się on w naszym zestawieniu. Ale nie tylko z tego względu zasługuje na fajną metkę jednej z fajniejszych stylówek dla facetów. Z pozoru prosta tarcza pochyla się ku vintagowej stylistyce. Baza z czarnego tła, jasne wskaźniki i charakterystyczna strzałka na godzinie 12stej przywodzą na myśl zegarki typu pilot.

Zegarek męski Timex Expedition TW4B06800
W podobnym stylu prezentuje się zegarek męski Timex Expedition TW4B06800. W tym przypadku postawiono jednak na kremową tarczę i pasek z łączonych materiałów. Przy kopercie widnieje zieleń, przy zapięciu solidna skóra w odcieniach brązu. Zegarek pochodzi z serii Timex Expedition, więc outdoorowy styl jest tu sprawą oczywistą. Przydatnymi dodatkami w zegarku jest datownik i podświetlenie Indiglo. Zarówno ten, jak i inne modele zegarków Timex Expedition możesz obejrzeć na stronie: www.zegarek.net/zegarki/timex/index.html

Zegarek męski Esprit ES108791003
To zegarek wyposażony w parciany pasek podszyty skórą. Ciekawy wygląd zapewnia mu połyskująca tarcza typu sunray i koperta w czarnym macie. Stylistyka tarczy też nie pozostaje bez znaczenia. Wypełnia ją wskazówkowy datownik i zegar 24-godzinnego wskazania czasu. Inny atut zegarka to wysoka wodoszczelność do 100 metrów.

Zegarek męski Lorus RT371FX9
Jeszcze bardziej wyrazisty zegarek męski to niezawodny Lorus. Ten stylowy, czarny chronograf na zielonym pasku nie pozwoli przejść obok siebie obojętnie. Datownik, stoper i zakręcany dekielek zapewniający wodoszczelność sprawiają, że model znalazł już wielu zwolenników.

Zegarek Casio Retro W-59B-3AVEF
Sentymentalny model Casio Retro to świetny i niedrogi zegarek dedykowany młodym osobom. Został stworzony z myślą o fanach marki Casio i rosnącego w siłę trendu retro. Stworzony na bazie kontrastu zielonego paska i białej koperty prezentuje się fantastycznie. Japoński zegarek z cyfrowym wyświetlaczem to absolutny must-have każdego fana elektroniki.

Zegarek męski Seiko Automatic SSA299K1
To najdroższy zegarek w naszym zestawieniu i chyba najbardziej zielony… Zielony pasek dla towarzystwa otrzymał bowiem zieloną tarczę. W stalowej kopercie zamknięto automatyczny mechanizm. Zegarek stworzony przez Seiko – cenioną japońską firmę z tradycjami, dowodzi wysokiej jakości już na pierwszy rzut oka. Dopracowane szczegóły tworzą piękną całość. Automatyczny zegarek w świetnym stylu czerpiący energię z ruchu Twojej ręki zapewni nie tylko wierność modnym trendom, ale i wygodę użytkowania. Więcej o zegarkach Seiko przeczytasz na stronie: www.zegarek.net/zegarki/seiko/index.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here