Wybierasz się w Góry Izerskie? To doskonała lokalizacja na urlop zimowy lub letni. Świeradów Zdrój i położone w nim hotele zapraszają gości o każdej porze roku, proponując im nawet świąteczne czy sylwestrowe pakiety pobytowe. Popularną formą wypoczynku stało się wyjeżdżanie do miejsc, które – oprócz relaksu – pozwalają zatroszczyć się o zdrowie i urodę. Jednym z nich jest kameralny czterogwiazdkowy hotel i ośrodek rehabilitacyjny „Malinowy Dwór”.

Świeradów-Zdrój to niezwykle urokliwa miejscowość uzdrowiskowa. Zlokalizowana w województwie dolnośląskim, każdego roku przyciąga rzesze turystów z całego kraju. Ci, którzy szukają odpoczynku wśród dziewiczej przyrody, a jednocześnie chcą spędzić kilka dni w luksusowym otoczeniu decydują się na pobyt w hotelu. Świeradów-Zdrój ma pod tym względem wiele do zaoferowania. Jedną z opcji, jaka wyróżnia się na tle oferty noclegowej w tym rejonie, jest „Malinowy Dwór”.

Hotel w Świeradowie-Zdroju

„Malinowy Dwór” to coś więcej niż tylko hotel. W Świeradowie-Zdroju trudno znaleźć obiekt, który miałby równie szeroką ofertę, dopasowaną do gości w każdym wieku i o zróżnicowanych potrzebach. To miejsce uchodzi za lidera obiektów rehabilitacyjno-wypoczynkowych Medical & Resort SPA w Polsce. Jest doskonałą bazą noclegową oraz wypadową do pobliskich atrakcji, na stoki narciarskie, ścieżki rowerowe i spacerowe, szlaki górskie. Ponadto zapewnia gościom komfort, wyborne jedzenie, nowoczesne SPA i Wellness, a także rehabilitację. Zabiegi wykonywane przez specjalistów fizjoterapeutów dedykowane są nie tylko dorosłym, ale również dzieciom cierpiącym np. z powodu wad postawy.

Wypoczynek

W „Malinowym Dworze” wypoczniesz z dala od miejskiego zgiełku. Goście hotelowi kwaterowani są w komfortowych pokojach z dostępem do łazienki i bogatego wyposażenia. Podczas pobytu mogą korzystać ze strefy SPA (zabiegi kosmetyczne, konsultacje) oraz Wellness (basen z wodą źródlaną, tepidarium).

Oferta dla aktywnych

Zakwaterowanie w hotelu, który gwarantuje dostęp do basenu i sali fitness wyposażonej w rowerki, bieżnie, orbitrek, atlas do ćwiczeń, pozwala urozmaicić błogi relaks. Aktywni docenią nie tylko wyposażenie hotelu, ale też jego lokalizację. Niedaleko obiektu działają wyciągi narciarskie, są trasy biegowe i rowerowe, szlaki oraz ścieżki spacerowe.

Rehabilitacja

Na tle typowych hoteli w Świeradowie-Zdroju „Malinowy Dwór” wyróżnia obecność strefy rehabilitacyjnej. Realizowane są tutaj zabiegi ukierunkowane na walkę z:

  • chorobami cywilizacyjnymi,
  • przewlekłymi schorzeniami,
  • dysfunkcjami.

Niezwykle bogaty wachlarz usług obejmuje zabiegi balneologiczne dopełnione terapią z dziedziny krioterapii, hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii oraz różnymi formami masażu. Z tego powodu pobyt w hotelu polecany jest również osobom z problemami zdrowotnymi, które chcą poprawić sobie samopoczucie i zatroszczyć się o dobrą formę. Jednym z tutejszych bogactw wykorzystywanym w leczeniu i pielęgnacji urody jest woda siarczkowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here