Wiele osób odbywa często podróże w ramach delegacji. Aby skrócić czas podróży korzystają z transportu lotniczego. Jednak największe obawy wywołuje w nich dojazd do miejsca pracy i wybranie odpowiedniego środka transportu. Zamiast taksówki czy środków komunikacji miejskiej mogą zdecydować się na wypożyczenie samochodu. Dzięki temu nie muszą także obawiać się o parking, gdyż mogą skorzystać z oferty, jaka znajduje się na stronie https://parkujilec.pl/.

Parkuj i Leć – szybko, tanio i bezpiecznie

Decydując się na skorzystanie z oferty parkuj i leć zyskuje się maksimum korzyści w przystępnej cenie. Przede wszystkim formalności można załatwić przez internet i jest to naprawdę łatwe. Do dyspozycji klientów jest wiele parkingów, które znajdują się bardzo blisko lotniska, a dojazd do portu lotniczego zajmuje tylko kilka minut. Parkingi są strzeżone i monitorowane 24 godziny na dobę, zatem nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo pojazdu. Do dyspozycji klientów są busy, które zawiozą bezpośrednio na lotnisko.

Parkuj i Leć – jak skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z oferty Parkuj i Leć wystarczy tylko wejść na stronę internetową i wypełnić formularz. Na samym początku należy wybrać lotnisko, z którego ma się wylot. Następnie należy podać datę wylotu i przylotu. Na tej podstawie automatycznie zostanie wykonana oferta, która dedykowana jest i spersonalizowana dla klienta indywidualnego lub biznesowego. Po zaakceptowaniu oferty należy przejść do płatności. Można tutaj wykorzystać płatności bezgotówkowe. Nie trzeba obawiać się bezpieczeństwo, gdyż wszystkie połączenia bankowe są kodowane. Po opłaceniu pozostaje już tylko wydrukować bilet.

Parkuj i Leć – promocje

Warto także sprawdzić czy firma oferuje promocje. Bardzo często dostępne są zniżki np. dla stałych klientów. Dostępne są także specjalne promocje, dzięki którym można znacząco zaoszczędzić np. kolejne doby parkowania mogą być w cenie nawet 5 zł. Warto zatem już teraz skorzystać z oferty, a zaoszczędzone pieniądze wykorzystać na dojazdy do miejsca pracy cy posiłki w restauracjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here