Beskid Niski to wyjątkowe miejsce pod każdym względem. Dla jednych to ostatnie dzikie góry w Polsce, dla innych to rejon gdzie można spotkać wielu ciekawych ludzi. Wybierając miejsce na urlop i planując wakacje szukamy miejsc atrakcyjnych ze względu na ich lokalizację, ale także wykonanych z pomysłem, posiadających niepowtarzalny charakter. Szukamy miejsc z Klimatem. Jak wiadomo Klimat tworzą ludzie, więc niezwykle istotne jest, aby trafić w odpowiednie miejsce, gdzie właściciele obiektu stworzą tę specyficzną, oczekiwaną przez nas atmosferę.

Pusty i dziki Beskid Niski

Przez wiele lat Beskid Niski był zapomnianą krainą i dopiero po całkowitym przepełnieniu się Bieszczad turystami zyskał na popularności. Przez dziesięciolecia wysiedlone w czasie Akcji Wisła doliny Beskidu Niskiego odstraszały swoją pustką czekając na turystów i mieszkańców. Dopiero kilkanaście lat temu nastąpił początkowo nieśmiały, a ostatnimi czasy intensywny wzrost zaludnienia i Beskid Niski zaczął się robić coraz bardzie popularny.

Domy z Klimatem w Beskidzie Niskim

W Beskidzie Niskim w ostatnich latach powstało wiele nowoczesnych gospodarstw agroturystycznych i maja one szansę rozwoju właśnie ze względu na odpowiednie podejście do Klienta. Gospodarstwa agroturystyczne powstające w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami tworzone są od podstaw aby zapewnić odpowiedni klimat wypoczynku. Często mówimy o nich Domy z Klimatem!

Najczęściej właścicielami tych gospodarstw agroturystycznych są „uciekinierzy”, dla których miasto okazało się za ciasne i postanowili postawić swoje życie na głowie, porzucić wielkomiejski zgiełk, pracę i ruszyć w Beskid Niski w poszukiwaniu ciszy, spokoju i samych siebie. To w takich domach znajdziecie odpowiedni Klimat i ludzi z charakterem. To w agroturystykach Beskidu Niskiego znajdziecie pasję i determinację, by zapewnić sobie i Tobie odpowiednią przestrzeń do spędzenia urlopu w górach.

Domy te od początku powstają z zamysłem bycia obiektami noclegowymi i miejscem do wypoczynku, więc są do tego odpowiednio przystosowane, a ich charakter związany jest z osobą twórcy. Najczęściej w domach tych znajduje się kilkanaście miejsc noclegowych – zwykle nie jest to mniej niż 15, a nie więcej niż 30. Pokoje są przestronne, urządzone w wysokim standardzie, zawsze z łazienkami, a często z aneksami kuchennymi. Lokalizacja tych agroturystyk nie pozostawia złudzenia, że zostały wybudowane jako efekt długich przemyśleń związanych zarówno z ich położeniem jak i charakterem. Gdy właściciele są miłośnikami kuchni, to będą starali się zaoferować swoim Gościom jak najlepsze, wykwintne jedzenie. Gdy są ludźmi aktywnymi, to będą chcieli tą aktywność „sprzedać” w jak najlepszej formie proponując wycieczki, programy animacyjne i inne atrakcje. Gdy gospodarze nie lubią dzieci, to swój obiekt będą reklamowali jako dom bezkids i raczej tam dzieci nie będą mile widziane. Ostatecznie, gdy właściciele lubią nic nie robić, to także Gości potrzebujących nicnierobienia będą do siebie przyciągali.

Wakacje w gospodarstwach agroturystycznych Beskidu Niskiego to jak najbardziej trafiony wybór. Z łatwością możemy zarekomendować wiele obiektów noclegowych w których z pewnością urlop będzie prawdziwą przyjemnością, niezależnie od tego czy chcecie przyjechać we dwoje, cała rodziną czy nawet większa grupą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here