Posiadanie własnej garderoby to przede wszystkim wygoda i funkcjonalność. Za sprawą dodatkowego pomieszczenia, w którym umieścimy wszystkie buty, płaszcze, torebki, garnitury, sukienki wieczorowe i ubrania codzienne możemy mieć więcej przestrzeni w pozostałej części mieszkania, a oprócz tego możemy poczuć się jak aktor przygotowujący się do występu na scenie! Przymiarki, czesanie, makijaż – to wszystko możemy zrobić w jednym pomieszczeniu. Jak urządzić elegancką i funkcjonalną garderobę?

Fotel z widokiem na garderobę

Wszystko jest już na swoim miejscu – torebki i buty grzecznie stoją w idealnych rzędach na półkach, cała reszta garderoby spokojnie wisi na wieszakach. Nic się nie gniecie, nie kurzy i nie burzy harmonii naszej sypialni, czy korytarza. Jednak coś jest nie w porządku. Gdzie jest miejsce dla nas? Jak włożyć buty i zapiąć wygodnie wszystkie sprzączki? Pewnie takie czynności można robić na stojąco ale czy jest to bezpieczne i wygodne? Co jeśli przewrócimy się zakładając nasze ulubione kozaki na szpilkach? Już wszystko jasne! Brakuje nam tylko wygodnego fotela!

Królewska toaletka

Gala Collezione przychodzi nam z pomocą ze swoim idealnym, obrotowym fotelem Presto – idealnym do ustawienia przy kobiecej toaletce w garderobie. Od teraz poranny makijaż będzie prawdziwą celebracją dzięki mięciutkiej poduszce i solidnemu oparciu. Dzięki obrotowemu fotelowi zobaczysz swoją twarz z każdej strony a dzięki temu Twój makijaż będzie prawdziwie perfekcyjny. Kubełkowy kształt fotela zapewni nam wygodę, a jego lekka, chromowa podstawa doskonale harmonizuje z całością wyglądając pięknie i nowocześnie. Doskonałym wyborem jest też fotel Neo o pastelowo fiołkowym odcieniu, który także umożliwia obrót o 360 stopni.

Szef wszystkich szefów – czyli garderoba w męskim stylu

Jeśli nasz wybór padnie na wyjątkowy fotel Boss – nasza garderoba nabierze w sobie cech poważnego gabinetu, a Ty poczujesz się jak osoba najważniejsza na świecie! To siedzisko jest nie tylko miękkie, ale też niezwykle eleganckie. Ponadto, samodzielnie możemy wybrać rodzaj tapicerki i podstawę fotela. W Bossie na pewno poczujemy się bezpiecznie i bez obaw, że coś sobie złamiemy z wielką przyjemnością będziemy przymierzać kolejne pary eleganckich butów!

Więcej foteli znajdziesz na stronie www.galameble.com/fotele-do-zestawow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here