Best Western to nie tylko portal rezerwacyjny, ale również sieć obiektów hotelowych pod patronem tej marki. Znajdują się one na całym świecie. W Polsce cały czas rośnie ilość hoteli sygnowanych znakiem BW. Wiele osób zastanawia się, czy warto skorzystać właśnie z tej oferty. W sieci znajdziemy co najmniej kilkanaście stron rezerwacyjnych. Czym wyróżnia się Best Western Polska?

Hotele o wysokim standardzie

Obiekty hotelowe Best Western muszą spełniać rygorystyczne normy. Ważne jest, aby ich standard pasował do polityki marki. Dzięki temu każdy hotel Best Western (https://www.bestwestern.pl/) będzie przystosowany do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Nie musimy obawiać się, że po dotarciu na miejsce okaże się, że hotel znacząco odbiega swoim standardem od informacji podanych na stronie. Jest to częsta praktyka hotelarzy, którzy chcą w nieuczciwy sposób przyciągnąć klientów. W przypadku hoteli Best Western nic takiego nie będzie miało miejsca. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że hotele działające pod patronatem tej marki przechodzą przez regularne kontrole. Wszystko po to, aby potwierdzić, że są one wystarczająco dobre, aby należeć do sieci obiektów o międzynarodowym standardzie.

Niezależnie od tego, czy rezerwujemy pokój w polskim, czy też zagranicznym hotelu, to nie spotka nas żadna nieprzyjemna niespodzianka. Warto wiedzieć, że Best Western oferuje aż dziewięć rodzajów obiektów. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Możemy zabukować standardowy pokój w ekonomicznej cenie, a nawet ekskluzywny apartament. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie miejsce, które będzie adekwatne do jego upodobań. Zróżnicowana oferta umożliwia również wybranie obiektu Best Western zgodnie z naszymi możliwościami finansowymi. Nie musimy obawiać się, że hotele z sieci BW mają przerażająco wysokie ceny. Nic bardziej mylnego – nie tylko możemy liczyć na korzystne stawki, ale również liczne rabaty związane z programem lojalnościowym.

Ciekawe programy lojalnościowe

Best Western to marka oferująca interesujące programy lojalnościowe. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy lubią często podróżować. Każda rezerwacja będzie okazją do tego, aby na nasze konto wpłynęły punkty lojalnościowe. Po uzbieraniu ich odpowiedniej ilości zamienimy je na realne nagrody.

Best Western Rewards to jeden z najlepszych programów lojalnościowych wszystkich sieci hotelowych na świecie. To właśnie dzięki niemu możemy zgarnąć najwięcej. Punkty zbieramy wyłącznie za rezerwację hotele Best Western, niezależnie czy planujemy podróż krajową, czy też zagraniczną. Przystąpienie do programu lojalnościowego jest całkowicie bezpłatne, a więc nie musimy obawiać się żadnych dodatkowych kosztów. Dodatkowym plusem jest to, że zgromadzone punkty są dożywotnio ważne. Jest to więc znakomita propozycja także dla tych, którzy wyjeżdżają sporadycznie. Małymi kroczkami nazbierają oni wystarczającą ilość punktów, tak aby zamienić je na atrakcyjną nagrodę. Nie musimy działać pod presją czasu, co daje nam poczucie komfortu i swobody. Best Western dba o swoich klientów i pragnie zapewnić im, jak najlepsze warunki współpracy.

Zgromadzone punkty możemy przeznaczyć na bezpłatne produkty, czy też noclegi. Wiele osób obawia się, że okresy promocyjne są wyłącznie w określonych terminach, co utrudnia wymianę punktów. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż promocja obowiązuje cały rok we wszystkich hotelach Best Western. Punkty lojalnościowe można wymienić na darmowe noclegi zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy, niezależnie od lokalizacji obiektu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here