Podróż z Polski do Holandii może trwać od kilku do kilkunastu godzin – zależy skąd i gdzie wyruszasz, a także jaki środek transportu wybierasz. Popularne na tej trasie są połączenia lotnicze, z uwagi na to, że są krótkie i wygodne. Wiele osób jednak decyduje się jechać drogą lądową. Trwa to nieco dłużej, ale kosztuje mniej. Ponadto daje wiele opcji w zakresie wyboru tras, bez konieczności dojeżdżania na lotnisko i z lotniska do miejsca docelowego. Te etapy dodatkowo wydłużają podróż więc przy planowaniu drogi należy wziąć je pod uwagę. Zobacz więc, jak szybko i wygodnie jeździć busem.

Bus Polska-Holandia – trasa przez Niemcy

Warszawa-Amsterdam – te dwie europejskie stolice dzieli prawie 1200 kilometrów, co w podróży samochodem przez Niemcy (autostradą przez Magdeburg, Brunszwik, Hanower) oznacza około 11 godzin w trasie. To optymalny odcinek, który można pokonywać np. raz w miesiącu, aby zjechać na weekend do domu i spotkać się z bliskimi.

Z uwagi na to, że trasa nie jest skomplikowana, a niemieckie i holenderskie drogi oferują bardzo wysoki komfort podróży, wiele osób wybiera busy do Holandii. Docelowo zatrzymują się one w największych i najpopularniejszych holenderskich miastach – Amsterdamie, Rotterdamie, Hadze, Utrechcie, Eindhoven i wielu innych. Warto zatem rozważyć przewozy Z Holandii do Polski i w przeciwnym kierunku.

Busy z Polski do Holandii i w przeciwnym kierunku

Bez względu na to, czy jedziesz do domu na weekend, czy szukasz busa z Holandii do Polski, znajdziesz wiele interesujących ofert. O tym, że taki sposób podróżowania jest wygodny i optymalny pod względem czasowym oraz ekonomicznym, przekonasz się m.in. z artykułu: Busy Polska-Holandia.

Szybkie przejazdy busem – Polska-Holandia

Czas jest dzisiaj niezwykle cenny, zwłaszcza dla osób podróżujących w celach zawodowych. Często, szukając przewozów z Holandii do Polski, akcentują, że zależy im na szybkim dostaniu się do miejsca docelowego. To nie zawsze jest możliwe, ponieważ:

  • przewoźnicy mają stałe godziny przyjazdów i odjazdów,
  • w państwach docelowych, tj. w Polsce i Holandii przewoźnicy mają przewidziane postoje na konkretnych przystankach skąd zabierają podróżnych,
  • czas transportu może się nieznacznie wydłużać, gdy korzystasz z przejazdów door-to-door,
  • kierowcy są zobligowani do przestrzegania międzynarodowych przepisów, głównie tych dotyczących ograniczeń prędkości i bezwarunkowo muszą się do nich dostosować.

Pomimo tych wszystkich ograniczeń przewozy z Polski do Holandii odbywają się bardzo sprawnie. To zasługa wspomnianych już dobrych nawierzchni na drogach, jak również braku czasochłonnych procedur na granicach. Wreszcie optymalizacja tras – na wieść o korkach czy wypadkach kierowca może skorzystać z nawigacji i objechać dane miejsce szybciej. Płynna, ale też bezpieczna jazda zawsze jest priorytetem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here