poniedziałek, czerwiec 27, 2022

Dlaczego warto wybrać woblery na klenia i jazia?

0
woblery

Każdy wędkarz doskonale wie, jak ważne jest dobranie odpowiedniej przynęty do gatunku ryby. Decyduje to o tym, czy połów będzie udany. Mogłoby się wydawać, że ryba nie odróżnia tego, co znajduje się na haczyku, ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. W przypadku jazia i klenia rewelacyjnie sprawdza się spinning. Do łowienia tych ryb warto sięgać po woblery, które występują w wielu wariantach do wyboru. Znaczenie ma nawet to, aby zostały one odpowiednio dobrane do pory roku. Nie bez znaczenia jest również to, gdzie konkretnie chce się łowić ryby, czyli na którym łowisku. Jak widać, dobranie właściwej przynęty nie jest prostym zadaniem do wykonania.

Czym woblery na klenia i jazia to dobry wybór?

Jeśli ktoś chce złowić klenia, to najlepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po woblery kleniowe. Można oczywiście zaopatrzyć się w gotowe przynęty albo spróbować swoich sił i zrobić je samodzielnie. Trzeba pamiętać o tym, że łowienie metodą spinningową wiąże się z dużym ryzykiem utracenia przynęty, dlatego zakup drogich akcesoriów może wiązać się ze sporą stratą. Dzieje się tak w przypadku łowiska obfitującego w różne przeszkody podwodne, o które zaczepiają się przynęty, przez co stają się wręcz bezskuteczne. Można potem zapomnieć o wyciągnięciu woblera, który utknął gdzieś na środku łowiska. Do własnoręcznego wykonania woblera kleniowego idealnie sprawdza się balsa ze względu na jej miękkość, lekkość, stabilność, wyporność i łatwą obróbkę. Wobler musi być odpowiednio dociążony i zabezpieczony, aby służył właściwie przez długi czas. Zacząć należy od dozbrojenia przynęt. Nie zaleca się stosowania więcej niż jednej kotwicy ze względu na zwiększone ryzyko zaczepienia się woblera i zerwania przynęty. Klenie i jazie preferują trudno dostępne miejsca, przez co niestety łatwo o utracenie woblera. Ryzyko zwiększa się podczas prowadzenia przynęty przy dnie i uderzania nią o kamienie.

Odpowiednie przynęty na klenie i jazie – co warto wybrać?

W przypadku ryb takich jak klenie i jazie idealnie sprawdzają się przynęty, które przypominają ślimaki, żaby, pająki czy nawet raki. Idealne będą również woblery w postaci małych rybek. Pamiętać należy o tym, aby przynęta zawsze została dobrana do poru roku, obecnych warunków pogodowych i łowiska. Dla przykładu wiosną idealny będzie wobler w postaci gumowej żaby lub paproszki. Wraz z upływem czasu można już sięgnąć po rybkę lub owada. Istotne jest oczywiście umiejętne prowadzenie woblera, aby zwabić ryby i skłonić je do wykonania ataku. Najlepsze efekty pozwala uzyskać kierowanie woblera po kamienistym brzegu w stronę środka rzeki. Należy robić to powoli. W przypadku klenia rewelacyjnie sprawdza się wobler smużący po tafli wody. Woblery jaziowe powinny pracować na kiju mocno i być dobrze wyczuwalne. Optymalna długość wynosi pięć centymetrów, waga nieco ponad dwa gramy. Godne polecenia będą marmurki, uniwersalne przynęty na wiele gatunków ryb. Jeśli ktoś wybiera małe woblery, to najlepiej będzie mu się łowiło delikatnym wędziskiem.

Tanie noclegi pracownicze Poznań – jak wybrać najlepsze?

0
Tanie noclegi pracownicze Poznań

Wyjazdowe zlecenia budowlane to już właściwie standard w tej branży. Warto jednak pamiętać, że przyjęcie takiego zlecenia wiąże się z koniecznością zorganizowania kwater pracowniczych. Poznań to miasto, w którym można znaleźć sporo takich miejsc w przystępnej cenie. Czym kierować się wybierając miejsca noclegowe dla pracowników? 

Poznań to miasto, którego infrastruktura rozwija się w błyskawicznym tempie. Nieustannie mają tu miejsce nowe inwestycje budowlane. Z tego też powodu na terenie miasta, a także w jego okolicy znaleźć można liczne miejsca oferujące noclegi pracownicze. Poznań zapewnia naprawdę bardzo duży wybór wśród takich pokoi. Pytanie tylko, jak wybrać najlepsze i czym warto kierować się przy podejmowaniu tej decyzji? Szukasz kwater pracowniczych w Poznaniu? Poniżej znajdziesz wskazówki, które pozwolą Ci wynająć świetne miejsce noclegowe dla pracowników i to na naprawdę korzystnych warunkach.

Na co zwrócić uwagę wybierając noclegi pracownicze?

Kwatery pracownicze muszą mieć przede wszystkim odpowiedni standard. Oczywiście nie musi być on wygórowany, ważne jednak, aby pokoje umeblowane były w sposób przyjemny i funkcjonalny. Dużym plusem będzie, jeśli obiekt noclegowy pozostawi do dyspozycji gości w pokojach podstawowe wyposażenie w postaci czajnika, czy telewizora.

Wybierając pokoje dla pracowników w Poznaniu, warto zwrócić uwagę także na czystość i sterylność zarówno pokoi, jak i całego obiektu. Pod tym względem jednak noclegi pracownicze w Poznaniu spisują się naprawdę świetnie, co potwierdzają liczne opinie dostępne w sieci.

Kolejna sprawa to wyżywienie. Oczywiście w dużym stopniu wszystko będzie zależeć tu od planowanego czasu prac. Jeśli kontrakt jest długi, a prace będą trwać przynajmniej kilka miesięcy, to oczywiście bardzo ważne, aby takie obiekty miały w pełni wyposażone kuchnie. Dzięki temu pracownicy będą mogli bez problemu przygotowywać sobie posiłki i dbać o zrównoważoną dietę. Jeśli jednak jest to stosunkowo krótki wyjazd, lepszą opcją może być po prostu pobyt z posiłkiem. Niejeden hotel pracowniczy oferuje bowiem wyżywienie za naprawdę niewielką dopłatą.

Kwatery dla pracowników a lokalizacja

Jeśli chodzi o kwatery pracownicze Poznań, ma do zaoferowania spory wybór wśród takich obiektów zarówno na obrzeżach miasta, jak i oddalonych o kilka kilometrów od Poznania. Przeważnie noclegi pracownicze w Poznaniu są droższe, niż te, które są nieco dalej od centrum. Czy jednak lokalizacja ma aż tak duże znaczenie? W przypadku branży budowlanej tak, ponieważ decyduje ona o czasie dotarcia na teren prac. Im więc bliżej będzie znajdować się baza noclegowa, tym lepiej.

Czym kierować się przy wyborze noclegu dla swoich pracowników?

Wszystkie wcześniej wspomniane kwestie są niezwykle istotne. Jednak nikt z pewnością nie ma wątpliwości, że przy wyborze kwater pracowniczych najważniejsza jest przede wszystkim cena. To właśnie koszt jest kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze noclegów. W dzisiejszych czasach ceny nieustannie rosną, dlatego też coraz trudniej jest znaleźć coś, co zmieści się w budżecie.

Jeśli chodzi o tanie pokoje dla pracowników Poznań, oferuje spory ich wybór szczególnie na obrzeżach miasta. Tam ceny są najniższe, a przy okazji możemy liczyć na zachowanie najlepszych proporcji pomiędzy jakością, a właśnie kosztem pobytu. Jak łatwo się domyślić, noclegi o wysokim standardzie są bardzo drogie, dlatego też znacznie lepszą opcją są obiekty, które specjalizują się właśnie w noclegach pracowniczych.

Lampy do domowego biura. Jakie wybrać?

0
Lampy do domowego biura

W ostatnim czasie domowe biuro stało się niezwykle ważnym i pożądanym pomieszczeniem w każdym domu. Ze względu na coraz to popularniejszą formę pracy zdalnej, większość decyduje się na zaaranżowanie tzw. domowego biura. Powinna być to przestrzeń, w której z łatwością możesz się skupić na pracy. Aby takie pomieszczenie spełniało takie zadania, warto zadbać o jego prawidłowe oświetlenie. Odpowiednio dobrane, z pewnością wpłynie pozytywnie na efektywność twojej codziennej pracy.

Oświetlenie do biura – jakie lampy wybrać?

Z pewnością najpopularniejszym wyborem są lampy wiszące. Dzieje się tak dlatego, że idealnie pasują do każdego pomieszczenia, dając tym samym główne i skoncentrowane źródło światła. Doskonałym wyborem do domowego biura będą zatem italux lampy wiszące, bądź lampa holdbox, które oprócz skoncentrowanego źródła światła, stanowią także ciekawy element dekoracyjny. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Ponadto możesz zastosować kilka różnych źródeł światła. Co więcej warto w biurze zadbać o lampy główne, zadaniowe i akcentujące. W ten sposób domowe biuro, będzie funkcjonalnym miejscem do pracy.

Oświetlenie idealnie pasujące do domowego biura

Aby praca wykonywana w domowym biurze, była jeszcze bardziej efektywna, warto zadbać o lampę biurkową. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się także w pochmurne dni. Dobrze oświetlone miejsce pracy to sposób na sukces. Światło wpływa bowiem pozytywnie na efektywność, a co za tym idzie poprawia samopoczucie i motywuje do pracy.

Lampy do domowego biura – jakie będą najlepsze?

Lampy do domowego biura nie muszą ograniczać się do prostych, minimalistycznych rozwiązań. Z całą pewnością, świetnie sprawdzą się także, te oryginalne modele. W ciekawy sposób będą stanowić uzupełnienie aranżacji wnętrza. Warto postawić na reflektory natynkowe, które mogą stanowić punktowe źródło światła. Doskonale sprawdzą się do każdego domowego biura. Nowoczesna technologia w biurze stanowi podstawę. Dlatego też, oświetlenie natynkowe to doskonały wybór.

Gdzie umieścić oświetlenie?

Ważne by główne źródło światła, nie znajdowało się bezpośrednio nad miejscem pracy. Dlaczego? Otóż tak umieszczone światło, powoduje szkodliwe odbicia i źle wpływa na nasze samopoczucie podczas wykonywanej pracy. Możesz dodatkowo zaopatrzyć się w lampę biurkową o ciepłej barwie światła. W ten sposób ocieplisz klimat biura oraz znacznie poprawisz widoczność.

Lampy w domowym biurze – czym kierować się podczas ich wyboru?

Przede wszystkim należy pamiętać, aby oświetlenie w biurze nie wpływało negatywnie na wykonywanie pracy. Ponadto nie powinno cię rozpraszać. Warto więc wybrać oświetlenie, które pomoże ci zwiększyć efektywność pracy. Zadbaj o oświetlenie charakterystyczne dla biura; czyli główne, zadaniowe i akcentujące.

Wybierając lampy do domowego biura, pamiętaj o odpowiednim doborze źródła światła. Warto zwrócić uwagę, także na efekty wizualne, by lampy pasowały do stylu, w jakim urządzone jest biuro. W ten sposób stworzysz funkcjonalną przestrzeń do codziennej pracy.

Praca w Warszawie – jak znaleźć dobrą?

0
Praca w Warszawie

Warszawa – stolica Polski przyciąga nie tylko rzesze turystów, ale także bardzo wiele osób, które chcą tam studiować oraz pracować. Miasto jest bardzo duże i dla każdego jest w nim miejsce. Czy łatwo jest znaleźć pracę w Warszawie? Jak znaleźć dobrą pracę w Warszawie i czy oferty pracy w Warszawie są ciekawe?

Czym charakteryzuje się dobry sklep wędkarski – spinningowy?

0
sklep spinningowy

Najlepszym miejscem do wyposażenia się w akcesoria wędkarskie jest oczywiście sklep spinningowy. Obecnie można liczyć na szeroki wachlarz wyboru, ale nie każdy sklep cieszy się uznaniem wśród klientów. Zależy to od wielu czynników, dlatego czas zastanowić się nad tym, czym należy kierować się przy wyborze sklepu wędkarskiego. Niezależnie od tego, czy ktoś jest amatorem, czy ma już duże doświadczenie w łowieniu ryb, zawsze warto mieć pod ręką sprawdzony sklep spinningowy.

Gdzie jechać na narty na Słowację?

0
Gdzie jechać na narty na Słowację

Sezon narciarski już niebawem zacznie się na dobre. Dyscyplina ta stanowi wśród wielu Polaków jedną z najbardziej ulubionych form zimowych rekreacji, a dostęp do szerokiego wyboru stoków i wyciągów w całym kraju tym bardziej zachęca do uprawiania narciarstwa. Jednak warto także zainteresować się stokami narciarskimi, które do zaoferowania ma nasz południowy sąsiad. Rzecz jasna mowa jest o Słowacji.

Odwiedź lotnisko – Alicante za grosze!

0
alicante

Wiele osób wzbrania się przed lataniem. Jednak czasami naprawdę warto się przemóc – możemy szybko dotrzeć do niesamowitych miejsc, a dodatkowo – zrobić to naprawdę tanio! Zdarzają się okazje, w których możesz polecić do wymarzonego miejsca nawet za kilkadziesiąt złotych. Jedną z takich miejscowości, jest hiszpańskie Alicante. Niech nie przeraża się lotnisko – Alicante czeka na ciebie.

Alicante – miasto na południowym wchodzie Hiszpanii

Alicante to miasto w regionie Walencji, które poleci niemal każdy, kto spędził wakacje na Costa Blanca. Duża ilość atrakcji, takich jak wspaniały klimat i bliuskość Morza Śródziemnego z pięknymi plażami to coś, co zapamiętuje się na długo.

Rządy Maurów w Alicante trwały 500 lat, dlatego miasto zachowało wiele aspektów tej kultury, które można zobaczyć dzisiaj np. w architekturze.

Co zwiedzić w Alicante?

Co warto zobaczyć, kiedy podróżujemy po Alicante? Podpowiadamy!

Zamek Św. Barbary (Castillo de Santa Bárbara)

Zamek św. Barbary jest historyczną twierdzą, która góruje nad starym miastem, tym samym jest doskonałym punktem widokowym. To bardzo turystyczne miejsce, ale warto je zobaczyć. Na starym mieście znajduje się winda, która ma wysokość 205 metrów i dojeżdża do jednego z dziedzińców – świetna sprawa, kiedy jesteśmy w Alicante z dziećmi! Na wzgórze można też wejść bez problemu pieszo.

Dla miłośników spacerowania

Najsłynniejszą ulicą spacerową miasta jest Explanada de España – aleja znajdująca się równolegle do wybrzeża. Jest to niezwykle fotogrniczne miejsce, wybrukowano je ponad 6 milionami kawałków kostki, a każdy z nich został starannie ułożony tak, aby tworzył trójkolorowy wzór fali. Wzdłuż alei rosną palmy.

Muzeum Volvo Ocean Race

Alicante wychodzi naprzeciw oczekiwaniom turystów zainteresowanych nie tylko plażowaniem i spacerowaniem po mieście. Volvo Ocean Race to kultowy wyścig. Symulator 3D i interaktywne panele dotykowe pozwalają zwiedzającym poznać historię tego wieloletniego wydarzenia, a także dowiedzieć się więcej o życiu morskim dzięki różnym wystawom organizowanym przez wspomniane muzeum!

Zwiedzanie jest dla wielu osób najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Jednak może się wydawać, że jest to bardzo drogie hobby. Warto w takim przypadku szukać tanich lotów i przekonać się, że można podróżować budżetowo. Do Alicante, o którym piszemy w niniejszym artykule, można dolecieć nawet za kilkadziesiąt złotych w jedną stronę. To doskonała okazja, z której warto korzystać i odwiedzić tę część Hiszpiani.

Wyposażenie oczka wodnego

0
Wyposażenie oczka wodnego

Oczka wodne to popularne rozwiązania w naszych ogrodach, które dodają im ciekawego charakteru i sprawiają, że nawet najbardziej wymagający mieszkańcy mogą cieszyć się z atrakcyjnego otoczenia. Jednak aby rzeczywiście cieszyć się pięknem oczka wodnego, warto zadbać o jego odpowiednie wyposażenie.

Pompy i filtry

Niezależnie od tego, czy chcesz, aby w twoim oczku wodnym mieszkały ryby, czy może zdecydujesz się jedynie na roślinne zagospodarowanie toni, warto zainstalować w zbiorniku pompę i filtr, które sprawią, że będzie ona w stałym obiegu. Dzięki temu będzie lepiej napowietrzona i przyczyni się do lepszego rozwoju organizmów, które zamieszkują toń. Zmniejszy też szansę na rozwój bakterii, które lubią wody pozostające w bezruchu.

Co więcej, filtry pomogą w oczyszczaniu zbiornika z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń stałych i biologicznych. Odfiltrowują i wyłapią martwe kawałki roślin czy resztki pokarmu, jeśli w naszym oczku wodnym mieszkają rybki. Pomogą także w usuwaniu szkodliwych produktów przemiany materii za pomocą filtrów biologicznych.

Jeśli to jeszcze za mało, możesz dodać do wyposażenia sterylizator, który dodatkowo pozbędzie się wszystkich bakterii, pierwotniaków i innych drobnoustrojów.

Ogrzewanie

Jeśli twój zbiornik nie stoi zupełnie pusty, powinieneś zadbać o to, aby nie zamarzał zimą. Utrzymanie odpowiedniej temperatury będzie szczególnie ważne, jeśli zdecydowałeś się na hodowlę rybek w swoim oczku wodnym. Właśnie wtedy musisz zwrócić uwagę na zainstalowanie odpowiedniej grzałki, która zabezpieczy je przed wyziębieniem i śmiercią w trakcie chłodniejszych miesięcy.

Oświetlenie

Na pewno wiesz, że ładny ogród to oświetlony ogród. Światła potrafią dodać klimatu i wydobyć z naszego otoczenia te cechy, które są najlepsze. Prawda ta dotyczy również oczek wodnych. dlatego jeśli chcesz w pełni cieszyć się pięknem swojego, powinieneś zadbać o jego oświetlenie. Wystarczy nawet kilka małych, dekoracyjnych, kolorowych lampek, a na pewno oczko wodne zaprezentuje się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Dekoracyjne dysze

Ostatnim elementem wyposażenie w oczku wodnym, o którym chcielibyśmy wspomnieć, są dysze dekoracyjne. Są to niewielkie urządzenia, które wystarczy dopasować do odpowiednich pomp, aby uzyskać wspaniałe, widowiskowe efekty. Pozwolą one na wypuszczanie wody do zbiornika w atrakcyjny sposób, na przykład w kształcie tulipana, grzyba czy klosza wodnego. Dzięki temu monotonia ogrodu zostanie przerwana i cała okolica nabierze jeszcze bardziej zachwycającego charakteru. Co więcej, na większość osób plusk wody działa bardzo kojąco, pomagając w wyciszeniu się.

Pojemnik na wodę pitną 20l – gdzie sprawdzi się najlepiej?

0
Pojemnik na wodę pitną 20l

Podróżowanie autem często wiąże się z przebywaniem w miejscach, gdzie dostęp do bieżącej wody jest utrudniony. W takich sytuacjach, zawsze warto mieć ze sobą pojemnik na wodę pitną. Dzięki niemu, możemy zaoszczędzić pieniądze, miejsce w bagażniku oraz czas. Jak?

Pojemnik na wodę pitną 20l – zabierz go ze sobą w podróż!

Pojemnik na wodę, to świetne rozwiązanie dla osób, którzy cenią praktyczność akcesoriów kempingowych. Jego ergonomiczny design pozwala na zajęcie jak najmniejszej przestrzeni w aucie, ustępując miejscu reszcie bagaży. Dzięki pojemnikowi na wodę pitną 20l, możemy zrezygnować z kupowania zgrzewek wody w plastikowych butelkach, a co za tym idzie fundowania szkodliwego dla środowiska plastiku. Ponad to, pojemnik na wodę pitną może okazać się wybawieniem podczas niespodziewanej awarii pojazdu. Oczekiwanie na serwis drogowy potrafi przedłużać się do kilku godzin, a jeśli przytrafi nam się to w upalną pogodę woda będzie niezwykle przydatna.

Pojemnik na wodę pitną 20l – na co zwrócić uwagę?

Decydując się na zakup pojemnika na wodę pitną, musimy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych aspektów. Po pierwsze, należy pamiętać, że wszystkie plastikowe produkty, które mają kontakt z żywnością muszą posiadać odpowiednie certyfikaty oraz atesty. Tylko to, gwarantuje nam bezpieczeństwo przez szkodliwymi działaniami tego materiału oraz zmianą smaku wody. Poza tym, warto upewnić się, że zbiornik jest odpowiednio usztywniony. Dzięki temu, posłuży nam o wiele dłużej i będzie bardziej odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Pojemnik na wodę pitną 20l znajdziemy na stronie https://water2go.pl/Pojemniki-TIR-na-wode-22L-podwieszane-c21. Produkt został zaprojektowany tak, aby spełniał wszystkie wymagania ergonomiczności, dzięki czemu jest bardzo prosty w użytkowaniu. Do zestawu dołączony jest kranik który pozwala na wygodne nalewanie wody oraz specjalny pojemnik na płyn do dezynfekcji lub mydło jeśli chcemy aby zbiornik stał się przenośną umywalką. Pojemnik posiada również specjalne wnęki, które pozwalają zabezpieczyć ruchome części.

Sklep wojskowy, w którym znajdziesz atrakcyjne rzeczy dla dzieci

0
odzież

Dzieci często lubią naśladować styl ubierania rodziców. Nic dziwnego, w końcu to oni dają im pierwsze wzorce i sprawiają, że w maluchach rozwijają się pasje. Czemu jedną z nich nie miałyby być militaria? Jeśli chcesz zachęcić do nich swojego syna lub córkę, możesz wybrać dla nich atrakcyjne ubrania, które nie tylko się im spodobają, ale też będą bardzo praktyczne.

Tata + dziecko, czyli zestaw, który będzie ulubionym ubraniem malucha

Czy twoje dziecko uwielbia naśladować twój styl ubierania i podbiera ci rzeczy z szafy? Oczywiście nie pozwalasz mu w nich wychodzić, gdyż są dla niego za duże. Dlaczego jednak nie miałbyś mu sprawić identycznych? Rozwiązaniem szytym na miarę dla ciebie i twojej pociechy będzie zestaw koszulek “tata + dziecko”, w którym znalazły się koszulki w rozmiarze dla rodzica i dla malucha. T-shirty dostępne są na stronie https://www.militarjach.pl/ i z pewnością zachwycą cię swoją różnorodnością. Znajdziesz w nich klasyczne moro, acu pixel oraz wersję pustynną.

Każda z nich zaprezentuje się doskonale, i na tobie, i na twoim synu lub córce, a także rozwiąże problem podbierania ubrań. Dzięki takiemu zestawowi twoje dziecko będzie szczęśliwe, a wasza relacja na pewno stanie się jeszcze bliższa.

Dla dziewczynki i dla chłopca

Styl militarny idealny jest dla każdego dziecka, zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Czy to koszulka, bluza, spodnie czy chusta – każdy z tych elementów na pewno spodoba się dziecku, zwłaszcza, jeśli wie ono, iż ty interesujesz się militariami. Takie ubranie może stać się nawet początkiem wspólnej pasji i być może już za kilka lat będziesz zabierał swoją pociechę na strzelnicę.

Moro – wygoda i praktyczność

Warto przy tym zauważyć, że ubrania wojskowe dla dzieci są tak samo praktyczne, jak i dla dorosłych. Ich wygląd sprawia, że doskonale komponują się praktycznie ze wszystkim: czy to z dżinsami, sztruksami czy krótkimi spodenkami z cienkiej bawełny, zawsze zgrają się idealnie. Dziewczynki mogą nawet założyć je do gładkich spódniczek.

Co więcej, ubrania w stylu militarnym są bardzo wygodne, ponieważ wykonane zostały z dobrej jakości bawełny, która nie ulega rozciąganiu. Jako materiał naturalny jest bardzo przewiewna i doskonale sprawdza się na lato. Z kolei jako grubsza tkanina wykorzystana do stworzenia bluzy zapewnia ciepło i może być używana jesienią do ogrzania malucha.

Na tym nie kończą się zalety ubrań militarnych dla dzieci. Warto na przykład spojrzeć na spodnie dresowe czy krótkie spodenki. Nie tylko zachwycają swoim krojem i wygodą, ale posiadają też kieszenie, co pomoże dziecku nosić przy sobie najpotrzebniejsze przedmioty.

Specjalnie dla dziewczynek

Dla małych fanek militariów nie mogło też zabraknąć spódniczek i sukienek moro. Są idealne dla małych księżniczek, które pragną przeistoczyć się w łobuziaków, żołnierzy i policjantki. Świetnie sprawdzą się na każdy dzień i każdą zabawę. Wybierz dla córeczki jedną z nich, a na pewno będzie chciała więcej strojów militarnych.

ZOBACZ TEŻ