Szara cera, worki pod oczami, a do tego ciągły pęd i stres… Nie wiesz, jak o siebie zadbać? A może nie masz czasu na codzienne rytuały i zabiegi? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak”, rozwiązaniem Twoich problemów jest weekend spa!

Doświadczeni specjaliści, szeroki wybór zabiegów, a do tego nierzadko piękne otoczenie przyrody. W taki okolicznościach znacznie łatwiej będzie Ci się zrelaksować. Jakie zabiegi czekają na Ciebie w spa oraz dokąd warto wybrać się na taki weekend pod znakiem self-care? Podpowiadamy!

Przykładowe zabiegi, które możesz wykonać w spa

Przede wszystkim w pożądanym spa będzie czekać na Ciebie szeroka oferta masaży! Po ciężkim tygodniu takie spa na weekend ma dobroczynne działanie. Pomaga rozluźnić spięte mięśnie oraz przywrócić równowagę ducha i ciała.

Wśród propozycji gabinetów znajdziesz masaże klasyczne, masaże antycellulitowe, masaże całego ciała lub wybranych partii, na których najbardziej chcesz się skupić, a także masaże połączone z zabiegami pielęgnacyjnymi czy aromaterapią.

A właśnie, zabiegi pielęgnacyjne. Poza masażami, w dobrym spa znajdziesz także różnego rodzaje rytuały upiększające, dzięki którym zadbasz o siebie od stóp do głów! Dużą popularnością cieszą się na przykład zabiegi z użyciem czekolady, która nie tylko pięknie pachnie i wybornie smakuje, lecz również jest bogata w antyoksydanty.

Sporym zainteresowanie cieszy się również hammam, czyli czteroetapowy rytuał rodem z Bliskiego Wschodu, wykorzystujący słynne mydło Savon Noir. Warto też zwrócić uwagę na peelingi czy zabiegi wykorzystujące kolorowe glinki.

Wysokiej klasy spa powinno posiadać w swojej ofercie także propozycje zabiegów dla panów oraz… Najmłodszych gości! Gdzie szukać takich atrakcji?

Gdzie do spa na weekend?

Wszystkie opisane powyżej zabiegi – i o wiele więcej – znajdziesz w spa w Dolinie Charlotty! W ośrodku czeka na Ciebie luksusowy gabinet inspirowany egzotyczną wyspą Bali. Goście Doliny Charlotty mogą skorzystać z licznych zabiegów, których celem jest zadbanie o wszystkie potrzeby klientów.

Zabiegi i rytuału pielęgnacyjno-relaksacyjne czekające na Ciebie w Dolinie Charlotty są inspirowane balijskimi tradycjami, ale na tym nie kończy się unikatowość tej propozycji. Są one również wykonywane przez terapeutki pochodzące z tej pięknej wyspy! Doświadczone profesjonalistki doskonale wiedzą, jak pomóc Ci w osiągnięciu stanu błogiego odprężenia.

Jeśli więc potrzebujesz chwili, ewentualnie dwóch dni, relaksu, koniecznie zarezerwuj pobyt w Dolinie Charlotty. Poza doskonale wyposażonym gabinetem spa czeka tam na Ciebie luksusowy ośrodek w otoczeniu pięknej przyrody. Nie czekaj, zadbaj o siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here