Dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera

0
1045

Kiedy decydujemy się na zakup nowego mieszkania, z pewnością szukamy miejsca, które będzie bardzo atrakcyjne pod względem lokalizacji, ale zwracamy również uwagę na zagospodarowanie danego budynku. Deweloperzy robią wszystko co w ich mocy, aby osiedla były w jak największym stopniu odzwierciedleniem oczekiwań przyszłych nabywców. Jakie zalety mieszkania od dewelopera możemy wyróżnić? Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu, w celu uzyskania odpowiedzi na to pytanie.

Urządzasz wnętrze w dowolny sposób

Przede wszystkim decydując się na mieszkanie od dewelopera, często nie są one zagospodarowane. Urządzenie wnętrza odbywa się zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Mamy całkowitą dowolność, jeśli chodzi o wykończenie, dlatego też bez żadnych przeszkód jesteśmy w stanie stworzyć przytulne mieszkanie, o którym zawsze marzyliśmy. Pamiętajmy jednak o tym, że możliwe jest także zakupienie gotowego już mieszkania. Te współczesne są bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Aranżacją i projektowaniem zajmują się specjaliści, którzy mają już na koncie wiele projektów. Pamiętajmy o tym, że zakup mieszkania od dewelopera wiąże się z doskonałym stanem technicznym budynku, dlatego też rezerwowanie ekipy remontowej okaże się niekonieczne,

Wyższa wartość rynkowa

Kolejną ogromną zaletą kupowania mieszkania od dewelopera jest możliwość uzyskania większej kwoty, gdyby w przyszłości zaszła konieczność sprzedaży tego lokalu. Prościej jest również znaleźć chętnego na wynajem, jeśli mieszkanie jest nowe i nowoczesne, co gwarantuje rynek pierwotny. Nowoczesne technologie stosowane przez deweloperów również nie są bez znaczenia dla przyszłej wartości kupowanego mieszkania.

Ulga związana z podatkami

Kiedy zdecydujemy się na kupno mieszkania od deweloper, nie musimy opłacać żadnego podatku. Ponadto nie musimy martwić się o obsługę prawną i wybór kancelarii Notarialnej, ponieważ sprawdzony deweloper zawsze ma stałą kancelarię z którą współpracuje. Jak to wygląda w praktyce? Wybierając dewelopera „Super Krak”, możemy zakupić mieszkanie bez podatku, tym samym zaoszczędzimy 2% wartości nieruchomości, co wbrew pozorom jest dość dużą wartością. Deweloper również udzieli pomocy w przypadku zakupu na kredyt. Więcej informacji na temat wiodącego lidera w Krakowie znaleźć można na stronie https://www.superkrak.com.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here